Nawigacja Treść Narzędzia dostępności

Korzyści wynikające z możliwości odbycia praktyk w Urzędzie:

• Zdobycie doświadczenia w prestiżowej instytucji państwowej;
• Poznanie specyfiki pracy w administracji publicznej;
• Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia z dziedziny lotnictwa cywilnego;
• Szansa na współudział w tworzeniu prawa lotniczego.

Praktyki studenckie w Urzędzie może odbyć osoba, która:
1) Studiuje na kierunku lub kierunkach związanych z zakresem działalności komórki organizacyjnej Urzędu, w której ubiega się o praktykę studencką;
2) Ukończyła drugi rok studiów I stopnia lub pierwszy rok studiów II stopnia;
3) Przedłożyła zaświadczenie z uczelni, informujące o kierunku oraz roku studiów albo skierowanie z uczelni lub rekomendację rektora, dziekana lub promotora pracy dyplomowej, magisterskiej lub doktorskiej.

Aby aplikować na praktyki studenckie w Urzędzie należy:
1. Wypełnić zgłoszenie na praktykę studencką w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego; [załącznik] (w punkcie 2.1 zgłoszenia należy wpisać numer wybranej oferty praktyk z wykazu);
2. Przesłać wypełnione zgłoszenie wraz z zaświadczeniem lub skierowaniem z uczelni e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: Urząd Lotnictwa Cywilnego ul. Marcina Flisa 2, 02-247 Warszawa z dopiskiem „praktyki studenckie”.

O zakwalifikowaniu się na daną ofertę praktyk decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku akceptacji kandydatury na praktyki, zawierane jest porozumienie ze studentem w sprawie organizacji nieodpłatnej praktyki studenckiej.

Wzór porozumienia ULC ze studentem [załącznik]

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.