Nawigacja Treść Narzędzia dostępności

Praca w ULC

Data ukazania ogłoszenia: 11.03.2022

Termin składania dokumentów : 25 .03.2022

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy :1

Etat na zastępstwo

Data ukazania się ogłoszenia: 7.03.2022

Termin składania dokumentów: 21.03.2022

Liczba stanowisk pracy: 2

Etat: zwykły

Zakres zadań:

• Wsparcie w redagowaniu strony internetowej oraz intranetowej Urzędu Lotnictwa Cywilnego w języku polskim i angielskim (w tym Biuletynu Informacji Publicznej ULC);
• Wsparcie w przygotowywaniu przeglądu prasy na potrzeby kierownictwa i pracowników ULC
• Wsparcie w prowadzeniu oficjalnego profilu ULC w mediach społecznościowych
• Wsparcie w kontaktach z dziennikarzami
• Wsparcie w planowaniu i organizacji wydarzeń, w ramach których prezentowana jest działalność Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Oferowana forma współpracy: umowa zlecenie lub B2B

Mile widziane:

• Wykształcenie: wyższe – humanistyczne
• Doświadczenie w obszarze związanym z mediami i PR
• Dobra znajomość prawa prasowego
• Znajomość branży lotniczej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Kompetencje behawioralne: zorientowanie na osiąganie celów, rzetelność i terminowość, umiejętność argumentowania, umiejętność działania pod presją czasu.

Termin składania dokumentów: 15 marca 2022 r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego z siedzibą w Warszawie (02-247) przy ul. Marcina Flisa 2.
4. Pani/Pana dane przetwarzane są w celu wyboru osoby do wykonania umowy w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.
5. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów szczegółowych w związku z prowadzonym postępowaniem.
6. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od terminu zakończenia zbierania ofert.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania oraz ograniczenia ich przetwarzania.
8. Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania usunięcia danych osobowych, jeżeli dane osobowe nie są niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane.
9. W zakresie udostępnienia danych przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.
11. Pani/Pana dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
12. Podanie danych osobowych jest niezbędne i wynika z wyżej wskazanych przepisów prawa.

Data ukazania się ogłoszenia: 24.02.2022

Termin składania dokumentów: 10.03.2022

Liczba stanowisk pracy: 1

pdfekspert_LTT_oferta_pracy.pdf194.03 KB

Data ukazania się ogłoszenia:  22.02.2022r.

Termin składania dokumentów: 28.02.2022r.

Etat: Zastępstwo

Podaję link do ogłoszenia:

Data ukazania się ogłoszenia: 17.02.2022r.

Termin składania dokumentów 28. 02.2022r.

Liczba stanowisk: 1

Załączam link poniżej:

Data ukazania się ogłoszenia: 12.02.2022 r.

Termin składania dokumentów: 26.02.2022 r.

Link do ogłoszenia

Data ukazania się ogłoszenia: 11.02.2022 r.
Termin składania dokumentów: 25.02.2022 r.
Wymiar etatu: 0,1
Etat: umowa o pracę na czas zastępstwa

Data ukazania się ogłoszenia: 8.02.2022
Termin składania dokumentów: 8.03.2022

Data ukazania się ogłoszenia: 4.02.2022
Termin składania dokumentów: 18.02.2022