Nawigacja Treść Narzędzia dostępności

Zakres zadań:

• Wsparcie w redagowaniu strony internetowej oraz intranetowej Urzędu Lotnictwa Cywilnego w języku polskim i angielskim (w tym Biuletynu Informacji Publicznej ULC);
• Wsparcie w przygotowywaniu przeglądu prasy na potrzeby kierownictwa i pracowników ULC
• Wsparcie w prowadzeniu oficjalnego profilu ULC w mediach społecznościowych
• Wsparcie w kontaktach z dziennikarzami
• Wsparcie w planowaniu i organizacji wydarzeń, w ramach których prezentowana jest działalność Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Oferowana forma współpracy: umowa zlecenie lub B2B

Mile widziane:

• Wykształcenie: wyższe – humanistyczne
• Doświadczenie w obszarze związanym z mediami i PR
• Dobra znajomość prawa prasowego
• Znajomość branży lotniczej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Kompetencje behawioralne: zorientowanie na osiąganie celów, rzetelność i terminowość, umiejętność argumentowania, umiejętność działania pod presją czasu.

Termin składania dokumentów: 15 marca 2022 r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego z siedzibą w Warszawie (02-247) przy ul. Marcina Flisa 2.
4. Pani/Pana dane przetwarzane są w celu wyboru osoby do wykonania umowy w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.
5. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów szczegółowych w związku z prowadzonym postępowaniem.
6. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od terminu zakończenia zbierania ofert.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania oraz ograniczenia ich przetwarzania.
8. Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania usunięcia danych osobowych, jeżeli dane osobowe nie są niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane.
9. W zakresie udostępnienia danych przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.
11. Pani/Pana dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
12. Podanie danych osobowych jest niezbędne i wynika z wyżej wskazanych przepisów prawa.