Logo BIP

02.06.2015 Aktualizacja: 14.05.2020

Praktyki studenckie w ULC

Szanowni Państwo,
w związku z pojawiającymi się coraz częściej zapytaniami ws. praktyk studenckich w naszym Urzędzie, uprzejmie informujemy, że praktyk w formie zdalnej w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego nie organizujemy.
Jednak, w tej chwili jesteśmy na etapie przygotowywania rozeznania wewnątrz Urzędu zapotrzebowania na stacjonarne praktyki studenckie w 2020 roku.
W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w Polsce, praktyki studenckie będą realizowane w miarę możliwości zapewnienia przez Urząd studentom miejsca odbywania praktyki, z zachowaniem bezpiecznych odległości (stanowisko przy biurku, dostęp do komputera) oraz nadzoru opiekunów merytorycznych.
Realizacja praktyk studenckich w ULC będzie uzależniona od aktualnych zasad i ograniczeń oraz bieżących zaleceń rządu w zakresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.
Informacje będą zamieszczane na bieżąco – zachęcamy do śledzenia.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeśli chcesz:

•    Zdobyć doświadczenia w prestiżowej instytucji państwowej;
•    Poznać specyfikę pracy w administracji publicznej;
•  Poszerzyć swoją wiedzę  w różnych dziedzinach  lotnictwa cywilnego takich jak: ochrona praw pasażerów; bezzałogowe statki powietrzne, prawo lotnicze, żegluga powietrzna, personel lotniczy, lotniska, technika lotnicza i inne.

Zgłoś się na praktyki studenckie w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego!

Aby aplikować na praktyki studenckie w Urzędzie należy:

  • Ukończyć drugi rok studiów I stopnia lub pierwszy rok studiów II stopnia
  • Wypełnić zgłoszenie na praktykę studencką załącznik w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego; (w punkcie 2.1 zgłoszenia należy wpisać numer wybranej oferty praktyk) i wysłać je wraz z zaświadczeniem lub skierowaniem z uczelni:

                                         * e-mailem (skany) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 
                                         * pocztą na adres (z dopiskiem na kopercie „praktyki studenckie”): 
                                           Urząd Lotnictwa Cywilnego
                                           ul. Marcina Flisa 2 
                                           02-247 Warszawa

  • Zapoznać się z informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych osób odbywających praktykę w Urzędzie załącznik


Inne informacje o praktykach:

O zakwalifikowaniu się na daną ofertę praktyk decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku akceptacji kandydatury na praktyki zawierane jest porozumienie ze studentem w sprawie organizacji nieodpłatnej praktyki studenckiej - Wzór porozumienia ULC ze studentem załącznik

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr: 22 520 74 02 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»